2.06.2024 Przy ładnej pogodzie rozpoczął się festyn z okazji Dnia Dziecka pod hasłem „Piracki Dzień  Dziecka”. Chętnych do zabawy balo bardzo dużo. Wśród atrakcji była: żywa maskotka, szukanie skarbu, dart XXL, malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków, wykonanie tatuaży, dmuchaniec, tańce w rytm muzyki, przechodzenie przez tunel, wyścigi drużyn na nartach, rysowanie kredkami i wiele innych atrakcji. Wszyscy chętni zostali poczęstowani watą cukrową, popcornem, lodami, napojami (sokami, kawą  i herbatą  a także słodyczami. Festyn trwał prawie 3 godziny. Wszystkie zdjęcia można zobaczyć pod tym linkiem https://zwirkiiwigury2.pl/?page_id=4115

25.05.2024 O godz. 13:00 odbyło się spotkanie pod hasłem „Moda” zorganizowane przez Panią Lidkę Sochacką. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem. Wiele osób zaopatrzyło się w ciuszki. Byly to rzeczy nowe jak i używane ale w bardzo dobrym stanie. Można było wszystko  przymierzyć. Całe grono chetnie doradzalo i ocenialo jak pasują wybrane ubrania. Przy kawie i ciasteczkach kobietki świetnie się bawiły. Pani Lidka upiekła 2 szarlotki, które podane zostały z bitą śmietaną i lodami (pychotka). Organizatorka Pani Lidka Sochacka dziękuje wszystkim za przybycie i stworzenie tak przemiłej atmosfery.

14.04.2024          Ze względu na brak kworum Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze w roku 2024 rozpoczęło się w drugim terminie tj. o godz. 10:30. Przedstawicielem z ramienia Okregu była  Pani Teresa Lorenc. W zebraniu wzięło udział 149 działkowców. Przeglosowano 20 uchwał a 1 uchwała nie została zatwierdzona. Odczytano wszystkie sprawozdania, preliminarze oraz plan pracy na rok 2024. Wybrano 5 członków Zarządu,  3 członków Komisji Rewizyjnej oraz 2 delegatów na Zjazd Delegatów OZ PZD. Dzialkowcy zostali poczęstowani  kawą, herbatą, wodą a dla osłodzenia trzy godzinnego zebrania  do wyboru byly również ciasteczka. Zebranie przebiegalo bardzo spokojnie i w miłej atmosferze.

7.04.2024           W dniach 5 i 6 kwietnia tego roku zgodnie z obowiązującymi przepisami przed Walnym Zebraniem zostały wyłożone dokumenty finansowe do wglądu dla zainteresowanych działkowców. Dokumenty były dostępne przez dwie godziny każdego dnia. Oprócz dokumentów  finansowych były sprawozdania: Komisji Rewizyjnej z działalności Zarządu w roku 2023 oraz sprawozdanie Zarządu za rok 2023. Zainteresowanie tak ważnymi dokumentami było bardzo małe.

10.03.2024          O godz. 13:00  w bardzo miłej i serdecznej atmosferze, przy małej czarnej odbyło się spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Organizatorka Lidia Sochacka dziękuje paniom za przybycie.

 9.02.2024      Na walnym zebraniu w 2023 podjęto uchwałę o budowie progów zwalniających przy placu zabaw,       Właśnie realizowane jest to zadanie. Takich progów przy placu zabaw powstało aż 6. Teraz będzie bezpieczniej.